جستجو


+ ثبت آگهی در گروه خدمات قضایی
117 آگهی | صفحه 1 از 7
مشاهده آگهی
 خریدار مجوز دفتر پیشخوان

خریدار مجوز دفتر پیشخوان

خدمات قضایی, آذربایجان غربی
3/30/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۲۱

مجوز دفتر پیشخوان را در ارومیه خریدارم . »

مشاهده آگهی
 وکیل دادگستری

وکیل دادگستری

خدمات قضایی, لرستان
3/30/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۳۱

مشاوره و قبول دعاوی حقوقی و کیفری ( خانوادگی طلاق مهریه جهیزیه حضانت مطالبه مال خیانت در امانت خلع ید تخلیه و دعاوی ثبتی و املاک فضای مجازی و جرایم رایانه‌ای و مزاحمت تلفنی تصادفات رانندگی ثبت شرکت ها و تغییرات آن تنظیم قرارداد ها و چک و سفته و ....)

مشاهده آگهی
 سامانه تلفنی همخونه

سامانه تلفنی همخونه

خدمات قضایی, تهران
4/7/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۴۲

سامانه های تلفنی همخونه در موضوعات مختلف اجتماعی ، فرهنگی و هنری ،کودکانه ، مسابقات ، طنز و سرگرمی ، بهداشت و سلامت، روانشناسی و عقیدتی و مذهبی آماده خدمت رسانی به هموطنان می باشد. هموطنان عزیز در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سایت همخونه و اطلاع از شماره سامانه مورد نظر، از طریق تلفن همراه و یا ثابت خود ، با این سامانه‌ها تماس برقرار نموده و از محتوای جذاب و غنی آن استفاده کنند. »

مشاهده آگهی
 وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق عمومی

وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق عمومی

خدمات قضایی, تهران
4/12/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۱۷

انجام تمام امور مربوط به خدمات وکالت قبول کلیه دعاوی کیفری و خانوادگی _________________ برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایید . »

مشاهده آگهی
 وکیل دعاوی خانوادگی - وکیل طلاق

وکیل دعاوی خانوادگی - وکیل طلاق

خدمات قضایی, تهران
4/12/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۱۷

پذیرش تخصصی دعاوی کیفری و طلاق یکطرفه توسط وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق عمومی »

مشاهده آگهی
 وکالت تخصصی دعاوی

وکالت تخصصی دعاوی

خدمات قضایی, گیلان
4/12/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۱۵

موسسه حقوقی صلح اندیشان دادگر از معدود موسسات حقوقی  می باشد که در آن مشاوره و انجام امور تماما توسط مشاوران با تحصیلات حقوقی و وکلای زبده و متخصص در امور مختلف: ✔ حقوقی: 1.چک2.سفته3.برات4.الزام به تنظیم سند5.خلع ید6.مطالبه اجرت المثل7.مطالبه خسارت8.اختلاف کارگر و کارفرما9.دعاوی موجر و مستاجر ✔ کیفری 1.شکایت چک بلامحل2.کلاهبرداری3.جعل4.خیانت در امانت5.تصرف عدوانی6.مزاحمت و‌ممانعت از حق7.قتل8.سرقت9.آدم ربایی10.انتقال مال غیر11.توهین و فحاشی12.افترا13.تصادفات14.حوادث کار15.شرب خمر16.قاچاق مواد مخدر ✔ خانواده 1.مهریه2.نفقه3.اجرت المثل4.طلاق توافقی5.طلاق یک طرفه6.فسخ نکاح7.تمکین8.استرداد جهیزیه9.تهیه مسکن و تعیین و تکلیف زوجه ✔ امور حسبی 1.وصیت2.ارث3.نصب قیم4.مهر و‌موم ترکه5.محجوریت و قیومت »

مشاهده آگهی
 دفتر وکالت گیلان

دفتر وکالت گیلان

خدمات قضایی, گیلان
4/12/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۱۸

انجام تمام امور به خدمات وکالت الهام حاجی علی نژاد وکیل پایه یک دادگستری در لشت نشا جاده زیبا کنار __________________ برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایید . »

مشاهده آگهی
 ارائه مشاوره اقامتی و تحصیلی

ارائه مشاوره اقامتی و تحصیلی

خدمات قضایی, تهران
4/20/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۱۹

ارائه بهترین مشاوره اقامتی و تحصیلی توسط نادیا گشت ( Consultation )                      ( Accommodation Services ) نادیا گشت با بهره گیری از کارشناسان خبره ی خود قادر است تا بهترین خدمات مشاوره ای را به شما عزیزان ارائه نماید . نادیا گشت مشاور شما در زمینه های : اقامت ( Accommodation ) مهاجرت ( Migration ) از طریق کار ، تحصیل ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و ... ** ما مفتخریم تا شما را در انتخاب بهترین مسیر جهت رسیدن به مقصد مورد نظرتان یاری رسانیم . شماره تماس : 88511911 09101989683 09191989683 09121989683    www.nadiagasht724.ir

مشاهده آگهی
 مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

خدمات قضایی, تهران
4/20/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۱۹

برای مهاجرت به کانادا بصورت خانوادگی و انفرادی از طریق کسب و کار و یا تحصیل با من مشورت کنید ساعت تماس 7 صبح تا 12 ظهر و یا 7 شب تا 12 شب

مشاهده آگهی
 سایت مشاوره و روانشناسی

سایت مشاوره و روانشناسی

خدمات قضایی, آذربایجان شرقی
4/20/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۱۵

خدمات مشاوره روانشناسی با همسر ناسازگارمان چگونه رفتار کنیم؟! چگونه کودکمان را درست تربیت کنیم؟! چک های گم شده خود را چگونه باطل کنیم؟! چگونه بر خانواده خود نظارت داشته باشیم؟! همه و همه در سایت آقای مشاور... http://agayemoshaver.ir »

مشاهده آگهی
 طلاق - مهریه - دادخواست طلاق

طلاق - مهریه - دادخواست طلاق

خدمات قضایی, تهران
4/20/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۱۳

در صورت طلاق از طرف مرد آیا مهریه تقسیط می شود؟ اگر مردی دادخواست طلاق به طرفیت همسر تقدیم دادگاه کند دادگاه رسیدگی کننده بر طبق ماده 29 قانون حمایت خانواده مکلف است در ضمن حکم طلاق نسبت به حقوق مالی زوجه از جمله مهریه نیز تعیین تکلیف کند. در این جا دو فرض متصور است اگر قبل از دادخواست طلاق از جانب زوج و یا در اثنای رسیدگی دادگاه، زوجه دادخواست مهریه داده باشد دادگاه رسیدگی کننده به طلاق به آن پرونده مهریه که ممکن است در همان شعبه باشد و یا شعبه دیگر استناد می کند بدیهی است اگر مرد بخواهد در این حالت تقاضای تقسیط (اعسار از پرداخت دفعی مهریه) کند می بایستی در شعبه ای که رای مهریه صادر شده است دادخواست اعسار از پرداخت تقدیم دادگاه کند. اما فرض دوم این است که زن دادخواست مهریه نداده است ولی مرد دادخواست طلاق داده است. در این جا پس از صدور حکم طلاق، زوج (مرد) می تواند در همان دادگاهی که به طلاق رسیدگی کرده است دادخواست اعسار از پرداخت مهریه مندرج در عقدنامه و دادنامه طلاق را به طرفیت همسر و از طریق دفاتر خدمات قضایی ثبت کند. دادگاه پس از تعیین وقت و استماع شهادت شهود زوج و همچنین اظهارات زوجه در خصوص تقسیط مهریه تصمیم گیری می کند و رای صادر می کند. تماس با ما: http://parsaylawyers.com »

مشاهده آگهی
 تدوین انواع شکواییه و دادخواست

تدوین انواع شکواییه و دادخواست

خدمات قضایی, تهران
4/20/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۱۷

تدوین انواع شکواییه و دادخواست به صورت انلاین بدون نیاز به مراجعه حضوری فقط 20 هزا ر تومن توسط کارشناس ارشد حقوق ____________________ برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایید . »

مشاهده آگهی
 خدمات مشاوره ای - طرح توجیهی

خدمات مشاوره ای - طرح توجیهی

خدمات قضایی, زنجان
5/5/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۱۱

گروه پژوهشی افق روشن اولین کارگروه تخصصی : عارضه یابی طرح توجیهی مشاوره و نگارش پایان نامه و مقالات علمی تبدیل پایان نامه به کتاب »

مشاهده آگهی
 خدمات وکالتی _ طلاق توافقی

خدمات وکالتی _ طلاق توافقی

خدمات قضایی, تهران
5/5/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۱۰

خدمات وکالتی _ طلاق توافقی با حق وکالت بسیار مناسب ( طلاق با وکالت زوجه ) جواب به این سئوال طولانی و بسیار گسترده است اما اجمالا این که در قانون ایران طلاق به دست مرد است و مرد هر وقت که بخواهد با پرداخت حقوق مالی زن می تواند از دادگاه تقاضای طلاق کند ولی در خصوص زنان موضوع کاملا متفاوت است اگر طلاق توافقی نباشد و اگر زن حق طلاق ( وکالت در طلاق ) از شوهر نداشته باشد درخواست طلاق یکطرفه از جانب او از دو طریق کلی قابل پیگیری است . 1-  در صورتی که زوج ( مرد ) شروط دوازده گانه چاپی سند ازدواج را امضاء کرده باشد و زوجه برای دادگاه اثبات نماید که یکی از شروط محقق شده است. 2-  اثبات عسر و حرج با عنایت به این که مشاوره حقوقی خانواده در گروه وکلای پارسای رایگان است و با توجه به مراجعات مکرر موکلین و مشاوره گیرندگان سئوالاتی از این دست که، راههای گرفتن طلاق چیست؟ اگر زن طلاق بخواهد چه باید کرد؟ راه طلاق گرفتن چیست؟ روش طلاق گرفتن چگونه است؟ شرایط طلاق گرفتن زن چیست؟ و راهکارهای طلاق کدام است؟ و ... از ما بسیار پرسیده می شود. بهترین توصیه و جواب ما این است که به مشاوره اطلاعات ناقص و جسته و گریخته اطرافیان، دوستان و اقوام بسنده نکنیم . بهتر است برای مشاوره حضوری به نزد وکیل خانواده مجرب مراجعه کرد و با تعریف جزئیات مختلف زندگی – که ممکن است در نظر شما در طلاق تاثیری نداشته باشد – از او ارائه طریق بخواهید ، شاید موقع دادن دادخواست طلاق نباشد شاید نیاز به دادن دادخواست دیگری در ابتدا باشد و ... »

مشاهده آگهی
 مؤسسه رایان

مؤسسه رایان

خدمات قضایی, تهران
5/5/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۰۹

مؤسسه بین المللی ثبت اختراعات رایان اولین مؤسسه ارائه دهنده خدمات ثبت اختراع با استفاده از سیستم ثبت بین المللی PCT در ایران آیا میدانید معاهده همکاریPCT چیست؟ آیا میدانید معاهده همکاریPCT چه مزایایی برای شما به همراه دارد؟ آیا تا به حال به فکر تجارت جهانی بوده اید؟ آیا تا به حال به فکر ثبت اختراعات خود در سایر کشورهای دنیا با هزینه مناسب افتاده اید؟ آیا بازار هدف شما فقط منوط به داخل کشور است؟ اگر پاسخی برای سوالات ذکر شده ندارید، مطالب زیر را با دقت مطالعه کنید : معاهدهPCTچیست؟معاهده همکاری ثبت اختراع (Patent Cooperation Treaty) پیمان بین‌المللی است که زیر نظر سازمان جهانی مالکیت فکری WIPO فعالیت می‌کند و دفتر اصلی آن در شهر ژنو است. بر اساس این معاهده، چنانچه اختراعی با استفاده از سیستمPCT ثبت شود، امکان حمایت از آن در کلیه کشورهای عضو وجود دارد. به زبان ساده‌تر مخترع تنها با ارائه یک اظهارنامه می‌تواند فرآیند ثبت را در کلیه کشورهای عضو بر اساس همان اظهارنامه و با توجه به حق تقدم اولین افشاء آن ادامه دهد. معاهده PCT برای اولین بار در سال 1970 میلادی در شهر واشنگتن منعقد شد و در سال 1978 میلادی تعداد اعضای آن به 18 کشور رسیدند. در حال حاضر (سال 2016 میلادی) 148 کشور از جمله کشورهای توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه و همچنین ایران عضو این معاهده هستند و شرایط استفاده از مزایای حمایت بین‌المللی از اختراع را برای اعضای خود فراهم می‌کنند. مؤسسه رایان به عنوان اولین مجموعه ثبتی در ایران و همچنین اولین مجموعه ارائه دهنده امور ثبت اختراع با استفاده از سیستم ثبتPCT از ابتدا تا انتها با بالاترین کیفیت در نگارش پتنت و ادعا در خدمت دانشمندان و نخبگان عزیز کشورمان می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با استفاده از راه های ارتباطی زیر آماده ارائه خدمات به تمامی صنعت گران، محققین، نخبگان و پژوهشگران در داخل و خارج از کشور می باشیم: WWW.IPINIRAN.COM Telegram Join Link : https://telegram.me/RayanIPGroup Telegram ID : @RayanIPGroup »

مشاهده آگهی
 خدمات مشاوره ای ما برای دریافت وام

خدمات مشاوره ای ما برای دریافت وام

خدمات قضایی, تهران
5/5/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۱۳

آیا به دنبال تهیه و اخذ وام بانکی فوری و تسهیلات بانکی در کوتاه ترین زمان هستید . کافیست به سایت ایران وام مراجعه و در صورتیکه شرایط و مدارک مورد نیاز اخذ یکی از تسهیلات زیر را داشتید سریعا با کارشناسان ما تماس بگیرید . 1- تسهیلات اعتبار اسناد داخلی 2- تسهیلات خرید دین 3- تسهیلات سلف 4- وام آزاد فوری 5- وام با وثیقه ملکی 6- وام سرمایه در گردش 7- وام مضاربه 8- وام خرید لوازم و تجهیزات کار 9- وام سریع بانکی 10- انواع وام صنعتی 11- وام واردات و صادرات کالا 12- وام مرغداری، دامداری، کشاورزی، آبزیان 13- وام مشارکت در ساخت انفرادی و انبوه سازی 14- و سایر تسهیلات و عقود اسلامی بانکی شما می توانید، جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وب سایت تخصصی مشاوره ایران وام مراجعه نموده یا با تلفن آقای مهندس عراقی کارشناس متخصص امور وام تماس بگیرید. »

مشاهده آگهی
 خدمات حقوقی و وکالتی موسسه حقوقی هادی میرزایی

خدمات حقوقی و وکالتی موسسه حقوقی هادی میرزایی

خدمات قضایی, هرمزگان
5/5/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۱۱

انجام امور حقوقی و پذیرش پرونده در محاکم قضایی بندرعباس و سامان بخشیدن به مشکلات قضایی 09121268556 »

مشاهده آگهی
 مشاوره و وکالت دعاوی ملکی و اراضی ملی

مشاوره و وکالت دعاوی ملکی و اراضی ملی

خدمات قضایی, آذربایجان شرقی
5/5/2017 12:00:00 AM | بازدید: ۲۱۳

مشاوره و وکالت تخصصی در امور : اراضی ملی و موات آزاد سازی اراضی ملی منابع طبیعی مسکن و شهرسازی شهرداری ماده 100 تفکیک و افراز و تقسیم املاک و اراضی اخذ پروانه و نقشه و...... »:»:»::»:»»:»»:»»:»:»:» موسسه حقوقی و داوری حامیان عدالت :»:»:»:»:»:»:»

پرچم ایران 16 تمامي كالاها و خدمات اين وبسایت، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است. پرچم ایران 16

درج آگهي در سايت دیوار آنلاین رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
با توجه به تعداد زياد آگهي در دیوار آنلاین، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد.